Zjutraj smo se že pred budilko prebudili v nov dan poletne šole v naravi. Že na jutranji telovadbi nas je pozdravilo sonce. Po zajtrku smo se odpravili proti plaži, kjer smo utrjevali znanje plavanja. Imeli smo še nekaj časa, da smo se na plaži igrali s kamenčki in uživali v družbi sošolk in sošolcev. Po kosilu smo bili v varni senci, nato pa smo se zopet odpravili proti plaži. Po večerji so se »sobe« predstavile z zanimivimi točkami, in sicer na odru – na plaži. Z našo predstavitvijo smo vzbudili izjemno zanimanje med mimoidočimi ter tako imeli številne gledalce in občudovalce. Čakal nas je še večerni sprehod v mesto, kjer smo »dooolg« dan zaključili s sladoledom. Vsi smo zdravi, tudi vreme nam služi.

Pozdrav iz sončne Baške.