In je tukaj že petek, zadnji dan šole v naravi. Za večino od nas je prišel čisto prehitro. Zjutraj smo se dobro okrepčali z zajtrkom, uredili našo prtljago in se podali proti smučišču. Po včerajšnji popoldanski smučarski tekmi, kjer smo merili hitrost zavojev na progi, je bil danes na vrsti težko pričakovan nastop pred starši. Predstaviti smo želeli še več spretnosti, kot jih lahko ponudi ogled tekme, npr.: pravilne zavoje po robnikih smuči, obrate okoli svoje osi, vožnjo nazaj in “živi slalom” – kjer smučarji vijugajo med sabo. V največji meri smo vam pa želeli pokazati, da se vsi na smučkah počutimo zelo dobro in varno. Pred Grmovškovim domom je ob čaju in sladki malici sledila še razglasitev rezultatov tekmovanja in podelitev priznanj za uspešno opravljeno šolo v naravi.

Starši, najlepša hvala za zaupanje vaših otrok. Želimo vam, da se skupaj z otroki odpravite še na kakšno smučarsko doživetje.