Pa je prišel zadnji šolski dan koledarskega leta.

Učenci predmetne stopnje so se družili na razrednih obdarovanjih in si zavrteli priljubljeno glasbo. Hodniki so bili polni dobrih želja in voščil.

Po malici smo z avtobusi odšli v Celje na ogled kino predstave “Šepet metulja”. Tematika sprejemanja drugačnosti in pomen poštenja ter prijateljstva, ozaveščanje o prav in narobe… Globoke teme skozi oči srednješolcev medijske šole, kjer smo lahko na kratko v kadru videli tudi imena in obraze učencev, ki so nekaj let nazaj obiskovali našo osnovno šolo.

Lep dan, katerega stroške smo v celoti poravnali z denarjem, ki so ga učenci zaslužili na prazničnem bazarju.

Ostalo je samo še slovo z lepimi željami za prihajajoče praznike in na svidenje v novem letu. Nekaj utrinkov dneva je v galeriji spodaj…

IMG_20231222_222031

Slika 1 of 13